Projekt "dostupné virtuální prohlídky"

Ptáte se, proč tak levně?

Virtuální prohlídka je skvělý marketingový nástroj k prodeji či pronájmu nemovitostí. Velmi pomáhají restauracím, hotelům, penzionům a různým beauty salonům. Ceny realizací neumožnili jejich masivní rozvoj. My jsme našli způsob, jak dostat cenu na pár stovek. Při zachování nejvyšší kvality a se všemi doplňky, které se standardně připlácí. Náš tým předá prohlídku max. do 6 hod. od fotografování!


Jak vyřizujeme zakázky

1. Vaše poptávka

Vyplňte formulář a vyberte předvolené požadavky. Zašleme Vám co nejrychleji cenovou kalkulaci s podrobným vysvětlením nabídky včetně rozmístění panoramatických fotografií. Nezávazná poptávka

2. Cenová nabídka

Cenovou nabídku zasíláme emailem s přílohou PDF. Pokud budete mít levnější nabídku s totožnou službou, rádi Vám cenu snížíme o dalších 10% pod konkurenční nabídku. Po odsouhlasení domluvíme termín realizace. Prohlížeč souboru PDF, stáhnout zdarma.

3. Fotografování

Termín fotografování je zcela ve Vaší režii. Rádi se Vám přizpůsobíme a nemáme žádné příplatky u nočního fotografování. V domluvený čas přijede zkušený fotograf, který nafotí panorama, fotografie interiéru a detaily. Je nutné, aby restaurace či hotel vypadal přesně tak, jak ho chcete prezentovat. Poté zaměříme místnosti a naskicujeme půdorys nemovitosti. V průměru návštěva nezabere více než hodinu.

4. Zpracování fotografií

Fotograf zašle okamžitě pořízený materiál do našeho studia. Zde Vám grafik fotografie spojí a vytvoří prohlídku. Narýsuje 3D půdorys včetně zařízení, zapracuje detaily a odkazy. Nakonec vyretušuje fotografie a uloží na náš server.

5. Předání zakázky

Garantujeme předání zakázky max. do 6 hodin dle zvoleného tarifu. Zašle Vám email s odkazy na Flash a HTML 5 prohlídku a na fotografie.

6. Platba na fakturu

Součástí odkazů s prohlídkou je v příloze i faktura s 3 denní splatností.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!